Skip to main content

Naša ponuka pre firmy

Autoservis Kramáre pôsobí na trhu od roku 2007 a každým rokom sa rozrastá a to najmä kvôli vám – spokojným zákazníkom. Ako jeden z menších autoservisov v Bratislave sa neustále snažíme zlepšovať kvalitu našej práce a tak si udržiavať spokojnosť našich zákazníkov.

Náš profesionálny tím poskytuje komplexné služby pre váš automobil od konzultácie výberu vhodného vozidla pre vás, cez kompletný servis auta až po pomoc s poistením vášho automobilu. Naši školení pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami sa postarajú o vaše auto v každom smere – autoservis, pneuservis, servisné prehliadky, prípravu na STK a EK, elektrikárske práce, ostatné mechanické práce ako aj umytie interiéru a exteriéru auta cez našich partnerov.

Pre dlhoročných ako aj pre nových zákazníkov ponúkame za minimálny poplatok náhradné vozidlo, pokiaľ sa o to vaše postaráme u nás v servise.

V prípade nežiaducej situácie vám zabezpečíme odtiahnutia vozidla, ktoré ponúkame v spolupráci s našim dlhoročným partnerom odťahovacou službou NOVOTNÝ.

Autoservis Kramáre Vám pomôže s poistením vášho auta a pri vzniku poistnej udalosti Vám pomôžeme všetko vybaviť za vás priamo u nás v autoservise.

Našou prioritou je maximálna spokojnosť zákazníkov, čo sa snažíme dosiahnuť ústretovosťou, spektrom poskytovaných služieb, kvalitou odvedenej práce a cenami, ktoré si môže dovoliť naozaj každý.

Autoservis

V našom autoservise zabezpečujeme všetky autoservisné, mechanické a elektrikárske práce pre osobné automobily.

Pneuservis

Našim zákazníkom sa vždy snažíme vyhovieť ako aj kvalitou, tak aj cenou predávaných náhradných dielov pre ľubovoľné typy vozidiel.

Čistenie

Vyberte si režim, ktorý vám najviac vyhovuje, od klasickáho umytia exteriéru až po voskovanie laku vášho vozidla.